مطالب ارزشمند
شبکه های اجتماعی

 

موقوفه سبک زندگی دلنشین رضوی با مجوز اداره اوقاف و امور خیریه مشهد مقدس توانسته در راستای اهداف موسسه مطالعات راهبردی علوم و معارف اسلام, با چاپ وقف نامه های مشارکتی آحاد مومنین و ارادتمندان به ساحت مقدس اهل بیت علیهم السلام را دعوت به وقف و مساعدت در این موقوفه نماید. این موسسه به مدیریت حجت الاسلام سید محمد محسن دعائی اداره می شود و از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال ۱۳۸۶ مجوز فعالیت گرفته است.

به طور کلی اگر بخواهیم اهداف عالیه و زمینه های مهم فعالیت موسسه را در چند محور کلان بیان کنیم، این موارد به قرار زیر است:

♦  تربیت نیروی فکری مجتهد و دین پژوه با تسلط به فقه تمدنی و نگاه سیستمی به دین.
معرفی موسسه، مراکز و مدارس تخصصی

♦  طراحی مدل های سبک زندگی اسلامی نظیر سبک روابط زوجین، مدل روابط والدین و فرزندان، مدل تربیت جنسی فرزندان.
منشورات موسسه در زمینه سبک زندگی اسلامی

♦  طراحی و پیاده سازی مدل های دینی برای شکل دهی به بزرگترین آرمان انقلاب اسلامی یعنی رسیدن به تمدن اسلامی که مقدمه و شاکله اصلی عصر ظهور است.
منشورات موسسه در زمینه مدل های دینی با رویکرد تمدنی

♦  طراحی مدل های اجتماعی ناظر به معضلات اصلی جامعه نظیر مدل ترک اعتیاد با رویکرد اسلامی و دوره منتورینگ ترک اعتیاد با رویکرد دینی.

موقوفه سبک زندگی دلنشین رضوی بنا دارد مبالغ جمع آوری شده از واقفین محترم را در اهداف فوق الذکر که اولویت اصلی آن, ساخت بنای مرکزی موسسه می باشد هزینه نماید. مدیریت اجرائی موقوفه با حجه الاسلام محمود صف آراء می باشد.

ان شاء الله خداوند متعال از همه خیرین به احسن وجه قبول نماید.

برای آشنایی بیشتر با این موقوفه فیلم معرفی موقوفه را مشاهده فرمایید.

کوپن های ویژه تخفیف منشورات و دوره های مجازی موسسه جهت واقفین محترم

واقف گرامی، جهت ارسال کد تخفیف، لطفا با مدیر اجرایی موقوفه حجت الاسلام صف آراء مرتبط شوید تا کوپن تخفیف ویژه خرید واقفین محترم از محصولات موسسه در اختیار شما قرار گیرد.

مشاهده همه ی محصولات موسسه
مشاهده تولیدات سبک زندگی اسلامی
آی دی مدیر اجرایی در ایتا
آی دی مدیر اجرایی در واتساپ

کارت ویزیت موقوفه