تمدن اسلام، آینده‌ای برتر در دنیای رقابت
پروفایل کاربری شما

حجت الاسلام سید محمد محسن دعایی مدیرعامل موسسه مطالعات راهبردی علوم و معارف اسلام در احکام جداگانه ای ، حجج الاسلام محمد باقر زاده، دکتر سید علی اکبر حکیم صدر ومهندس محمد رضا ابوالبشری را به ترتیب به عنوان قائم مقام مدیر عامل، معاون ارشد واحد تحقیقات و معاون اقتصادی موسسه منصوب کرد. 

در حکم حجت الاسلام باقر زاده آمده است:

سرورگرامی جناب حجت الاسلام و المسلمین شیخ محمد باقرزاده  (دام عزه )

با سلام و تحیت

خداوند متعال را شاکریم که توفیق عنایت فرمود  یک دهه درعرصه دفاع از جامعیت و کمال دین مبین اسلام  و تلاش برای نظریه پردازی اسلام تمدن ساز که از وظائف واجب و قطعی فرهیختگان و فضلای حوزه های علمیه است،  خدمت نمائیم . اکنون با ورود به دهه دوم فعالیت ها در موسسه مطالعات راهبردی علوم  و معارف اسلام با تلاش جهادگونه ای که توسط تیم مدیران ارشد به انجام رسید، ما  از یک سند راهبردی جامع به عنوان چشم انداز و برنامه اقدام  در افق ۱۴۱۰ بهره مند می باشیم.

اینک در ظل عنایات حضرت بقیة الله الاعظم عجل الله تعالی فرجه الشریف و برای نصرت نائب آن امام همام که همگان را به استقرارتمدن نوین اسلامی فراخوانده اند ، جنابعالی را که از یاران قدیمی و دانش آموخته این مجموعه می باشید  براساس چارت مصوب در سند چشم انداز   به سمت قائم مقامی موسسه منصوب می نمایم و از خداوند متعال برای شما توفیقات مخصوص در جهت حرکت براساس این سند راهبردی و انجام وظائف مصرحه در آن  را درخواست دارم .

از کلیه همکاران ، اساتید و محققین نیز  انتظار  تعامل هوشمند ، اثر بخش و حداکثری با جنابعالی را دارم.

در حکم حجت الاسلام دکتر حکیم صدر آمده است:

سرورگرامی جناب حجت الاسلام و المسلمین سید علی اکبر حکیم صدر(دام عزه )

با سلام و تحیت

احتراماً نظر به تعهد ، تجارب ارزشمند و شایستگی های جنابعالی به موجب این حکم شما را به عنوان کارشناس ارشد معاونت تحقیقات منصوب می نمایم. امید است ضمن برخورداری از خرد جمعی و جلب مشارکت همدلانه و حداکثری محققین ارجمند ، اساتید و سایر همکاران ، با برنامه ریزی هوشمندانه ، اجرای مناسب ، پیگیری و نظارت موثر بر امور محوله و ارائه گزارشات دقیق و به موقع ، بیش از پیش در جهت توسعه همه جانبه بخش تحقیق موسسه گام بردارید.

اینک که بحمدالله موسسه دارای سند چشم انداز و برنامه اقدام می باشد انتظار می رود همه امور در راستای رسیدن به آرمان ها و اهداف مندرج در این سند و صدرصد هماهنگ با آن باشد.

 از خداوند متعال سربلندی جنابعالی را در انجام این فعالیت مهم آرزومندیم.

در حکم مهندس ابوالبشری آمده است:

سرورگرامی جناب آقای  مهندس  محمدرضا ابوالبشری  (دام عزه )

با سلام و تحیت

با آرزوی توفیق و قبولی طاعات و بندگی در ماه ضیافت الله، نظر به تصویب سند چشم انداز «موسسه مطالعات راهبردی علوم و معارف اسلام» و ضرورت مدیریت جدی بروندادهای علمی موسسه در قالب محصولات فرهنگی، نرم افزارهای مفید و موثر، کارگاه های آموزشی و امثال آن، ضرورت تأسیس و فعال سازی شرکت های نوپای وابسته به موسسه به تصویب رسیده است.

از آنجا که جنابعالی دارای سوابق مدیریتی پر افتخار و تعهد بسیار برجسته می باشید به عنوان معاون اقتصادی موسسه منصوب می گردید تا با برنامه ریزی و نظارت جامع بر فرآیند شروع، فعال سازی و رشد کامل شرکت های نو پای موسسه، به لطف الهی این شرکت ها مستقر و از برکات آن در نشر اثر بخش علوم و معارف اسلام بهره مند باشیم .

همچنین پروژه وقف مشارکتی موسسه که یک مجرای مهم برای تجهیز منابع مالی پر شتاب برای موسسه است تحت مدیریت عالی جنابعالی خواهد بود.

ازخداوند متعال توفیقات خاص برای شما درخواست داریم .