تمدن اسلام، آینده‌ای برتر در دنیای رقابت
پروفایل کاربری شما

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت مشهد عصر ۲۳ اردیبهشت ماه با حضور مسئولان و مدیران استانی، فعالان قرآنی و دوستداران قرآن در محل دائمی نمایشگاه‌ بین‌المللی مشهد برگزار شد.
این نمایشگاه در قالب بیش ‌از ۷۰۰ غرفه با حضور نمایندگان ۲۰ کشور اسلامی از جمله ۵۰ ناشر داخلی و ۱۴ ناشر خارجی برپا شده است و موسسه مطالعات راهبردی علوم و معارف اسلام و موسسه صدف عفاف نور (بخش خواهران موسسه )  به عنوان یک نهاد مردمی و فرهنگی امسال مانند سنوات گذشته در قالب ۷ غرفه به صورت مجزا درسالن انوری در نمایشگاه‌ بین‌المللی مشهد حضور پیدا کرده است.

ارائه تازه های نشر، برگزاری نشست های تخصصی در حوزه خانواده، تربیت فرزند، فضای مجازی،کار با کودک و دیگر موضوعات روز جامعه از بخش های مهم حضور موسسه در این نمایشگاه است.

گفتنی است؛ چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت مشهد از ۲۳ تا ۳۰ اردیبهشت ‌ماه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ به ‌مدت ۸ شب در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی مشهد مقدس واقع در انتهای بلوار وکیل‌آباد، بلوار نمایشگاه برپاست که علاقه‌مندان و دوستداران قرآن کریم می‌توانند طی این بازه زمانی از غرفه‌های این نمایشگاه بازدید کنند.