تمدن اسلام، آینده‌ای برتر در دنیای رقابت
پروفایل کاربری شما

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، لحظاتی پیش  مراسم تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز با حضور مقامات کشوری و لشکری در مقابل حسینیه ثارالله اهواز آغاز شد.

از همان ساعات اولیه صبح حضور مردم اهواز در این مراسم چشمگیر بود و لحظه به لحظه به جمعیت حاضر افزوده می‌شود.

سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در مراسم تشییع شهدای حمله تروریستی اهواز، اظهار کرد: آنهایی که مردم عرب خوزستان را متهم می‌کنند، آیا می‌دانند چند نفر از شهدای این حادثه تروریستی عرب هستند؟ خون فارس‌ها با عرب‌ها و لرها در هم عجین شد تا نشان دهد آنها که شبانه روز خانه‌ها را بر سر مردمان مظلوم و بی دفاع یمن ویران می‌کنند و فرزندان را یتیم می‌کنند، آنها که با پول و اسلحه آتش فتنه و تفرقه را در کشورهای اسلامی روشن می‌کنند و مردم عراق و سوریه را از یک زندگی ایمن دور می‌کنند به دنبال این هستند که نسخه‌های شکست خورده در لبنان، سوریه و عراق را در کشور ما پیاده سازی ‌کنند اما آنها در طول ۱۰ سال گذشته شکست‌های زیادی از ایرانیان خوردند.

خوزستان، فرزند وفادار ایران اسلامی است

محسن رضایی در مراسم تشییع پیکر شهدای حادثه تروریستی اهواز با بیان اینکه ایران بدون خوزستان و خوزستان بدون ایران هویت خود را از دست می‌دهند، اظهار کرد: این موضوع در عمل ثابت شده است و باید گفت که هیچ مادری را از فرزند و هیچ فرزندی را از مادر نمی‌توان گرفت و خوزستان فرزند ایران است.

وی با اشاره به هلاکت عاملان حمله تروریستی روز ۳۱ شهریور گفت: مسئولان اطلاعاتی و امنیتی کشور در فرصتی مناسب جزئیات این حمله تروریستی از طریق مسئولان امنیتی اعلام خواهد شد.

پیکر پاک شهدا درخانه ابدی آرمید

 

پیکر پاک و مطهر شهدای حادثه تروریستی اهواز پس از استقبال باشکوه و کم نظیر مردم استان خوزستان در گلزار شهدا اهوار آرمید.

اشک، سوز دل و شعارهای حماسی مردم بدرقه راه شهدا بود.

مدیر عامل و کارکنان موسسه مطالعات راهبردی علوم و معارف اسلام ضمن محکومیت دوباره این اقدام تروریستی وضمن تسلیت به بازماندگان شهدای مظلوم این حادثه دلخراش تروریستی، از تمامی نیروهای امنیتی و مسلح درگیر در حادثه که با رشادت و ایثار جلوه های بی بدیل فداکاری برای حفظ جان کودکان و زنان و اقشار مختلف را به خوبی خلق کردند تقدیر و تشکر کردند.