تمدن اسلام، آینده‌ای برتر در دنیای رقابت
پروفایل کاربری شما

به گزارش روابط عمومی موسسه مطالعات راهبردی علوم و معارف اسلام طی تفاهم انجام شده با شهرداری مشهد دو تیزر فرهنگی با موضوعات عفاف و حجاب و فرهنگ صحیح زیارت از تلویزیونهای شهری مشهد پخش شد.

احمد رضا یعقوبیان در خصوص تولید این تیزرها و هدف آن گفت : دو تیزر ۲۴ و ۱۲ ثانیه ای با توان داخلی و بدون صرف کوچکترین هزینه و در راستای ترویج  سبک زندگی اسلامی در واحد سمعی و بصری موسسه ساخته شد. در این دو تیزر کتاب کارگاهی "نگرشی دیگر به حجاب" و کتاب "بیائید اینگونه زیارت کنیم" معرفی شد.

مدیر فرهنگی و روابط عمومی موسسه مطالعات راهبردی علوم و معارف اسلام به تفاهم ایجاد شده و تعامل خوب شهرداری مشهد اشاره کرد و گفت : موسسه مطالعات راهبردی همواره دغدغه فرهنگ سازی و تبلیغ صحیح آموزه های اصیل دینی را داشته و بر این باور است که اگر قوانین و معادلات موجود در مطلب حق به گونه ای ارائه شود که منطقی بودن آن حس شود و نفع آن درک گردد و مطالب حق با مطالب مشابه طوری مقایسه شود که مخاطبین با قضاوت خودشان برتری آن را دریابند آنگاه تمایل به پیگیری مطالب حق در مخاطبین ایجاد شده و خود به جستجوی حقیقت خواهند پرداخت.

وی در پایان ضمن تاکید بر ایجاد یک بستر مناسب ، تاثیر گذار و هدفمند برای معرفی محصولات موسسه، آمادگی کامل خود را برای همکاری با دیگر ارگانهای دولتی و بخشهای خصوصی کل کشور اعلام کرد.