تمدن اسلام، آینده‌ای برتر در دنیای رقابت
پروفایل کاربری شما

حجت الاسلام کشوری ،نماینده آیت الله اعرافی ( مدیر حوزه های علمیه کشور ) در بازدید از موسسه مطالعات راهبردی گفت : کارهای خاصی که در موسسه بر روی موضوعات پژوهشی ، آموزشی و حتی فصلنامه ها انجام شده بر اساس یک سیاست خاص تولید شده و قطعا قابل استفاده در حوزه و در نظام حاکمیتی جمهوری اسلامی خواهد بود.

حجت الاسلام کشوری در ادامه با اشاره به مطالعات و پژوهشهای انجام شده در موسسه مطالعات راهبردی گفت : مسائلی که در موسسه به آن پرداخته شده است بسار خاص و جزئ نیازهای امروزه حوزه های علمیه و جامعه است.

نمایده ایت الله اعرافی یکی دیگر از اهداف بازدید از موسسه را شناخت نزدیکتر  و آشنا شدن با تمام ظرفیتهای موسسه عنوان کرد و افزود: انشالله که بتوانیم در قالب یک تفاهم نامه آموزشهای کاربردی و نوین را برای حوزه های علمیه سراسر کشور را فعال سازی نماییم.

در ابتدای این دیدار حجت الاسلام سید محسن دعایی مدیر عامل موسسه ،گزارشی کامل از اهداف موسسه،نوع نگرش و نوع ساختار آن ارائه و بر تفاهمات تنگاتنگ با مدیریت حوزه های علمیه کشور تاکید کرد.

در این بازدید نماینده آیت الله اعرافی را حجج الاسلام طهماسبی، زارعی ،رجبی و جهانی از مدیران و معاونان مدیریت حوزه های  علمیه کشور همراهی کردند.