تمدن اسلام، آینده‌ای برتر در دنیای رقابت
پروفایل کاربری شما

دبير پانزدهمين فراخوان آثار پژوهشي حوزه علميه خراسان گفت: مهلت پانزدهمين فراخوان آثار پژوهشي حوزه علميه خراسان تا ۳۰/۴/۱۳۹۹ تمديد شد. حجت الاسلام جواد معين در گفتگو با روابط عمومي حوزه علميه خراسان گفت: از اسفندماه ۱۳۹۸ پانزدهمين فراخوان آثار پژوهشي، فعاليت خود را آغاز نموده و تاكنون بيش از هزار اثر به دبيرخانه آثار پژوهشي ارسال شده كه اكثر آنها مورد ارزيابي و داوري قرار گرفته است.
وی در خصوص تمديد مهلت اين فراخوان افزود: با توجه به محدوديت هاي ايجاد شده به سبب شيوع بيماري كرونا و عدم دسترسي طلاب به منابع كتابخانه اي و تحقيقاتي، و پيرو درخواست هاي مكرر مدارس علميه و موافقت معاون محترم پژوهش حوزه علميه خراسان، مهلت ارسال آثار تا تاريخ ۳۰/ ۰۴/ ۱۳۹۹ تمديد شد.
دبير پانزدهمين فراخوان آثار پژوهشي حوزه علميه خراسان ضمن ابراز اميدواري از حضور و مشاركت حداكثري طلاب و پژوهشگران در زمان باقي مانده افزود: از ابتداي فراخوان تا كنون از ميان آثار رسيده، ۸۷۵ اثر در قالب مقاله، ۴۵ اثر در قالب كتاب، ۷۵ اثر در قالب پايان نامه و ۱۰ اثر در قالب نرم افزار به دبيرخانه آثار پژوهشي حوزه علميه خراسان ارسال شده است. هم چنين براساس آمار به دست آمده از سطح تحصيلي شركت كنندگان، طلاب سطح ۱، سطح ۲، سطح ۴ و سطح ۳ به ترتيب بيشترين ميزان مشاركت را تا كنون در اين فراخوان داشته اند.
گفتني است طلاب و اساتيد مي توانند جهت ارسال آثار خود به سامانه فراخوان به آدرس http://spnf.hozehkh.com/account/LoginHoze مراجعه و يا با شماره ۳۲۰۰۸۳۲۷- ۰۵۱ (دبيرخانه آثار پژوهشي حوزه علميه خراسان) تماس بگیرند.